«Я закінчу через п’ять років, а ви – 22 квітня»: Володимир Зеленський розповів по телефону Президенту, що на нього чекає

Опубліковано: 12.04.2019. Автор: .

«Я закінчу через п’ять років, а ви – 22 квітня»: Володимир Зеленський розповів по телефону Президенту, що на нього чекає

Вчора, 11 квітня, в ефірі програми «Право на владу», що виходить в ефірі телеканалу 1+1, вперше поговорили між собою обидва кандидати в президенти – Петро Порошенко і Володимир Зеленський. Щоправда, по телефону. Та й, зізнатися, розмовою це назвати важко. Закінчилося все тим, що кандидат у президенти Зеленський кинув слухавку.

Порошенко прийшов до телестудії, тоді як Зеленський говорив з ним по телефону, заявивши, що у нього «немає шансів поговорити по відео».

Шановні, по-перше пан Президент Петро Олексійович Порошенко, знає прекрасно, що зараз я знаходжусь в Парижі, у Франції, (після цього Зеленський переходить на російську), тому що його прекрасні автомобілі Служби безпеки України мене туди супроводжували. Ця інформація вам відома. У мене зустріч завтра, о 15 годині з президентом Франції. Пан Порошенко добре знає, що мене немає у Києві і дуже дивно, що він запрошує мене до студії 1+1, – почав Зеленський. – Що стосується дебатів, то ми домовилися. Я запропонував 19 числа на НСК «Олімпійський». Запросив пана Порошенка на дебати. Він сказав «стадіон, так стадіон» і прийняв ці умови. А ще я попросив, щоб мене називали Володимир Олександрович або Володимир. Не бидло, не наркоман, ну скажімо так, це трохи продовжується, але нічого страшного, ми люди прості, можемо це прийняти.

У відповідь, Петро Порошенко заявив, що не цікавиться пересуваннями Зеленського і намагався ще раз наголосити, що згідно із законом дебати мають відбуватися у неділю, 14 квітня. Проте опонент його вже не слухав і увесь час перебивав.

Порошенко спробував зупинити Зеленського. Мовляв, це не дебати, коли двоє опонентів один одного не чують.

Дуже дякую, Володимире Олександровичу, якщо ви чуєте зараз мене. Хочу запевнити, що вашими пересуваннями Президент Порошенко і кандидат Порошенко точно не цікавиться. Завтра у мене так само зустріч в Парижі. Я вирушаю завтра до Берліна… Я вибачаюсь, дайте можливість відповісти… Ви закінчили, пане Зеленський? – запитав Порошенко під час чергової паузи.

Я закінчу через п’ять років, а ви 22 квітня! – відповів Зеленський.

Закінчилось все тим, що Зеленський просто поклав слухавку.

Володимир Зеленський відповів Петру Порошенку на запрошення на дебати.

Запрошую Президента Петра Порошенка на дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський". Зараз я не маю можливості фізично приїхати у студію програми "Право на владу", бо мене немає у країні. Про це було добре відомо Президенту Петру Порошенку. Про це у прямому ефірі сказав кандидат у президенти України Володимир Зеленський.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 11 квітня 2019 р.

Нагадаємо, Володимир Зеленський кинув виклик Президенту Петру Порошенкові в ультимативному відеоролику, який був опублікований його штабом. Молодий політик назвав ряд обов’язкових умов  і «дав 24 години» противнику. Він заявив, що дебати «повинні проходити перед народом України». Його умови йшли врозріз з тим, що написано в законі про вибори.

Чинний глава держави Петро Порошенко прийняв виклик свого політичного опонента і погодився на ультимативний заклик.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...