На Львівщині висадили найбільший в Україні Герб

Опубліковано: 12.04.2019. Автор: . Львівська область

На Львівщині висадили найбільший в Україні Герб

Представники Національного реєстру рекордів України зафіксували новий рекорд – «Найбільший Герб України з кипарисовика горіхоплідного». Його висадили у сколівському районі (Львівська область) на території  Національного природного парку «Сколівські Бескиди».

На Львівщині висадили найбільший в Україні ГербЯк повідомили у прес-службі НПП «Сколівські Бескиди», організатором цього рекорду є сам Національний природний парк. Герб створений з кипарисовика горохоплідного на території садиби Крушельницького лісництва. Ідея створення такого живого герба виникла ще у 2010 році. Проте реалізувати її вдалося лише зараз. Вперше в історії Сколівського району зафіксовано та присвоєно таке звання.

Нагадаємо, у місті Кам’янка-Бузька на Львівщині проживає 93-річна бабуся, яка попри свій поважний вік, із легкістю сідає на шпагат. Через це вона теж потрапила до Книги рекордів України. Ще одним рекордсменом є львів’янин Олег Скавиш (більш відомий як Тягнизуб), який зубами може тягнути кількатонні  вагони та судна.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...