Щоб не прийшли державні виконавці. «Рівнеоблводоканал» почав розсилати боржникам смс-нагадування

Опубліковано: 12.04.2019. Автор: . Рівненська область

Щоб не прийшли державні виконавці. «Рівнеоблводоканал» почав розсилати боржникам смс нагадування

Уже другий день поспіль  на мобільні телефони окремих споживачів «Рівнеоблводоканалу» почали приходити смс-повідомлення. Надсилають їх не всім, а лише тим споживачам, які мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення. На підприємстві заспокоюють – це лише новий і зручний спосіб комунікації, а ще – можливість завчасно нагадати рівнянам про необхідність сплатити за використані послуги та погасити борг, аби згідно з новими правилами не нараховувалася пеня.

Відправка смс-повідомлень дає можливість оперативно повідомити абонентів  про їх заборгованість і необхідність оплати, — говорить заступник директора «Рівнеоблводоканалу» Микола Ткачук.  — А ще у такий спосіб ми інформуємо наших споживачів, що з 1 травня вступить в дію оновлений Закон України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з яким тепер буде нараховуватися пеня за прострочені платежі — 0,01% від суми боргу за день. Наприклад, якщо заборгованість становить 1000 гривень, то починаючи з наступного місяця буде нараховуватися по 10 копійок штрафних санкцій за кожен день.

З огляду на зміни в законодавстві «Рівнеоблводоканал» вкотре звертається до споживачів із проханням своєчасно платити за послуги до 20 числа кожного місяця. А ще вчасно передавати показники лічильника, аби у рахунках бачити суму лише за фактично спожиті послуги. Нагадаємо, що період подачі показників водолічильників — із 15 по 27 число включно кожного місяця.

За додатковою інформацією щодо стану розрахунків і нарахувань абоненти можуть особисто звернутися у службу обліку і реалізації води «Рівнеоблводоканалу» за адресою: м. Рівне, вул. Вишенського, 6 або  за телефоном: 0-800-501-919.

Нагадаємо, ми вже писали про проблему, коли у Рівному крадуть кришки люків. Тож, щоб не провалитися у каналізацію, на «Рівнеоблводоканалі» розповіли, куди звертатися мешканцям міста, якщо десь на дорозі не буде кришки люка.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...