Зеленський вважає, що Порошенко «дав задню», коли погодився на дебати із ним на стадіоні

Опубліковано: 14.04.2019. Автор: .

Зеленський вважає, що Порошенко «дав задню», коли погодився на дебати із ним на стадіоні

Кандидат в президенти Володимир Зеленський не з’явився на дебати на НСК «Олімпійський», куди він раніше сам запрошував чинного Президента Петра Порошенка.

Врешті  Порошенко прибув на НСК «Олімпійський» в обумовлений раніше час і вийшов на сцену під виступ групи Ot Vinta. Дебати почалися без Зеленського.  Глава держави виголосив вступну п’ятихвилинну промову і відповів на питання журналістів.

Думаю, що майбутні члени парламенту тоді, коли вони хоч щось почують від пана Зеленського, бо власне на дебати, на які ми зібралися і де пана Зеленського поки що немає, його запрошували для того, щоб він хоч щось розповів: як він бачить європейську інтеграцію, як він бачить євроатлантичну інтеграцію, як він бачить перші напрямки реформ, як він бачить продовження курсу реформ Президента Порошенка…, – сказав глава держави.

Порошенко також зауважив, що якщо Зеленський буде обраний Президентом, але це буде вибір українського народу, він буде шанувати такий вибір – «бо ми є демократична держава, і з цього приводу немає ніяких сумнівів», – сказав Президент.

Тим часом, у штабі кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявили, що Петро Порошенко проведенням дебатів 14 квітня на НСК «Олімпійський» «дав задню» після того, як погодився на умови Зеленського при проведенні дебатів. Про це «команда Зеленського» написала на своїй сторінці в  Facebook.

Звідки в голові у Порошенка народилася ідея провести дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня 2019-го нікому не зрозуміло. Якщо погодився на умови, так будь мужиком і не здавай задню. Але мабуть це не про нашого чинного Президента України, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 14 квітня мали відбутися дебати між двома кандидатами у президенти на НСК «Олімпійський». Проте пан  Зеленський, який, власне, є ініціатором проведення цієї розмови саме на стадіоні, на них не з’явився.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Як гадаєте, чи скасують місцеві вибори через різке збільшення кількості хворих на COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...