На 20 років пізніше: стало відомо, коли українці нарешті зможуть змінити мобільного оператора без втрати номера

Опубліковано: 16.04.2019. Автор: .

На 20 років пізніше: стало відомо, коли українці нарешті зможуть змінити мобільного оператора без втрати номера

Послуга зі зміни оператора без втрати попереднього абонентського номера має запрацювати в Україні вже з наступного місяця. Принаймні у цьому запевнили наших колег з видання «Дзеркало тижня» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Також там повідомили, що з 4 лютого по 30 квітня проводиться дослідна експлуатація послуги перенесення номерів мобільними операторами. Тестують вони її спільно із «Українським державним центром радіочастот».

Наразі, про свою готовність до запуску послуги заявили усі найбільші мобільні оператори країни. Тому наступним кроком, з 1 травня, буде перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв’язку.

Варто зазначити, що втілення цієї послуги в Україні почалося на три роки пізніше, ніж було заплановано. А в порівнянні з іншими країнами – із 20-річним запізненням.

До речі, на початку квітня мобільному телефону виповнилося 46 років. У 1973 році інженер компанії Motorola Мартін Купер зробив перший дзвінок по стільниковому. Той апарат важив більше кілограма і працював від акумулятора всього 30 хвилин.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...