«Після виборів можливий новий майдан»: астролог з Волині розповів, що може чекати на українців у найближчий час

Опубліковано: 16.04.2019. Автор: .

«Після виборів можливий новий майдан»: астролог з Волині розповів, що може чекати на українців у найближчий час

В астрологію і здатність планет впливати на те, що відбувається на Землі, вірять не всі. А даремно, кажуть астрологи. Тим більше, вірити на слово не вимагають, все можна перевірити самому і переконатися в тому, як багато залежить від зірок. Астролог і нумеролог з Волині Володимир Бартов вже не перший рік допомагає людям знайти свою мету в житті, виявити приховані таланти і схильності, недоліки, з яким слід боротися, а також підібрати половинку, з якою проживуть разом роки. Слів на вітер не кидає, його розрахунки, зазвичай, вірні. Хтось потім дякує, хтось – жалкує, що раніше не послухався. Робить прогнози Володимир Бартов з огляду на розташування планет в конкретний день і годину. І, що цікаво, це розташування може мати вплив не тільки на людей, що народилися в ту чи іншу хвилину і годину, але і на долі країн, заснованих у певну дату.

«Після виборів можливий новий майдан»: астролог з Волині розповів, що може чекати на українців у найближчий час

Володимир Бартов.

Спеціально для «Західного аргументу» Володимир Бартов подивився, чого нам можливо очікувати від виборів – чи віщують зірки цього дня  якісь катаклізми або повстання, чи, навпаки – кращого дня для проведення другого туру президентських виборів і не підібрати.

Цей день можна описати так: «чистий гірський струмок тече по скелястій ущелині», – каже Володимир Бартов. – Це означає чистоту, досконалість, великі надії і відновлення сил, підтримку самого себе. Гірський струмок проб’ється і дасть нове життя. Чудовий день. Отже, ніяких потрясінь цього дня нам не слід очікувати. А вже наступного чекає електрична буря, яка яскраво освітлює небо і все навколо. Це говорить про захоплення, подив перед міццю природних сил, благоговіння, що після виборів в суспільстві можуть переважати негативні настрої і ймовірність чергового майдану. До того ж, цього дня народився Володимир Ульянов, яку бурю він створив! Його перетворили на кумира і мало не на бога.

Тож якого «бога» можуть дати вибори в Україні, перед яким, як кажуть зірки, люди будуть ледь не падати на коліна, побачимо вже менше, ніж через тиждень.

Але серед наявних кандидатів ідеальної «пари» для 28-річної країни, заснованої під знаком Діви в рік Вівці або Кози, немає, каже пан Бартов.

Україна «народилася» під градусом Діви, що означає ідеалізацію. Тягнемося до Європи, хочемо бути, як інші країни і нації. Але незважаючи на благі чисті наміри, в країні ставлять не ті завдання, які зараз повинні бути першочерговими, – зазначає астролог. – Для Діви по гороскопу – ідеальні Риби.

Серед двох кандидатів, між якими доведеться вибирати, представника цього знаку Зодіаку немає. Але в України вже був такий президент, і згадати про нього особливо нічого – Віктор Ющенко.

Він не випадково став президентом. У якійсь мірі йому вдалося реалізувати себе, – каже Володимир Бартов. – Проблема в тому, що його місячний день, 18-й, це – «криве дзеркало».

Крім Риб, Україні може пощастити в тандемі з керівником-Дівою чи Тільцем.

Анна БУРЕНІНА, спеціально для «Західного аргументу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...