Спортсмен із Рівного встановив черговий національний рекорд

Опубліковано: 16.04.2019. Автор: . Рівненська область

Український плавець із Рівного Михайло Романчук виграв золоту медаль на турнірі Swim Stockholm Open на дистанції 800 м вільним стилем. Михайло був швидшим за плавців з Німеччини та Швеції, здолавши дистанцію за 7.42,49, випередивши Флоріана Веллброка на 0,54 секунди.

Також спортсмен встановив новий рекорд України, здолавши цю дистанцію на 47 сотих секунди скоріше. Таким чином, Романчук встановив рекорд змагань і новий рекорд України. Попередній також належав Романчуку. Він його встановив на чемпіонаті Європи-2018 в Глазго (7:42,96 хвилини).

Ще один українець – Сергій Фролов фінішував четвертим, поступившись Романчуку 7,44 секунд.

Таким чином, Романчук і Фролов вже виконали нормативи для участі в Олімпійських іграх-2020, які пройдуть в Токіо.

Нагадаємо, у березні на сесії Рівненської міської ради депутати проголосували за виділення 10 соток землі чемпіону світу з плавання Михайлу Романчуку. Ділянка розміром близько 10 соток знаходиться в районі вулиці Скрипника. На ній плавець зможе побудувати будинок.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.