Євросоюз затвердив нові правила введення шенгенських віз

Опубліковано: 18.04.2019. Автор: .

Євросоюз затвердив нові правила введення шенгенських віз

Європейський парламент підтримав пропозицію Європейської комісії щодо введення нових правил видачі віз для короткотермінового перебування громадян третіх країн у Шенгенській зоні.

Як повідомляється на сайті Єврокомісії, нові правила збільшують термін подачі на відкриття візи з трьох  до шести місяців до поїздки, а також дозволяють надавати подання в електронному вигляді. Водночас діти і підлітки у віці від 6 до 18 років, можуть звільнятися від візових зборів.

Крім того, збільшується граничний термін дії багаторазової шенгенської візи – з одного року до п’яти років, що дозволить заощадити час і гроші як для заявників, так і для візових установ країн ЄС. Стандартний розмір візового збору буде збільшено з 60 до 80 євро.

Зазначається, що нова візова політика повинна сприяти розвитку європейського туристичного бізнесу, котрий забезпечує 10% загального ВВП Європейського союзу.

До слова, найближчим часом перетин кордону з Європейським Союзом для українців дещо ускладниться. Процедура безвізу тепер потребуватиме більше зусиль та часу, ніж раніше, оскільки українцям знадобиться спецдозвіл. Ці зміни анонсували у Раді Європейського Союзу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як гадаєте, чи скасують місцеві вибори через різке збільшення кількості хворих на COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...