Два дні БК «Рівне» гратиме вдома із миколаївським «Ніко-Баскет»

Опубліковано: 19.04.2019. Автор: . Рівненська область

Два дні БК «Рівне» гратиме вдома із миколаївським «Ніко Баскет»
Фото з архіву.

У фінальній частині вищої ліги чемпіонату України розпочинається друге коло. Чоловіча команда БК «Рівне» гратиме дві домашні гри сьогодні, 19 квітня, о 18:00 та у суботу, 20 квітня, о 10:00 проти «Ніко-Баскет» з Миколаєва, в складі якого виступає колишній гравець БК «Пульсар» Роман Гуменюк.

За свою історію суперники зустрічалися не часто, але усі попередні ігри, в принципі, як і найближчі, є надвідповідальними та надпринциповими.

Історія протистоянь БК «Рівне» та «Ніко-Баскет» наразі налічує п’ять матчів, і поки що, перевага на боці миколаївців. Вперше команди зійшлися на «баскетбольному рингу» майже рік тому, 27 квітня 2018 року, у Миколаєві – це був перший матч серії до трьох перемог за бронзові медалі вищої ліги. Ще за дві хвилини до завершення четвертої чверті рівняни вели в рахунку 70:69, але за час, що залишився, в основному зусиллями Михайла Горобченка, який закинув 8 очок, рівняни поступилися 80:73.

Дуже болючою та прикрою для БК «Рівне» стала і перша домашня гра з цим суперником. Третій матч серії, яку рівняни програвали 0:2. Вперта боротьба, але, явно рівняни не заслуговували завершити сезон цим матчем. Проте сталося саме так – 72:63 і «Ніко-Баскет» здобув бронзові медалі чемпіонату.

Набагато оптимістичніше виглядає протистояння БК «Рівне» та «Ніко-Баскет» в цьому сезоні. Обидві команди потрапили до фінальної частини, і зіграли два матчі у Миколаєві. В обох іграх рівняни здобув перемоги з однаковою перевагою в 11 очок. 79:68 та 67:56. Тож на черзі два поєдинки у Рівному.

Баскетбольний клуб «Рівне» запрошує усіх уболівальників та любителів баскетболу відвідати матчі, підтримати команду та насолодитися видовищною грою найвищого ґатунку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.