Хімічна кастрація та пожиттєве ув’язнення: в Україні мають намір зробити більш жорсткою відповідальність за педофілію

Опубліковано: 22.04.2019. Автор: .

Хімічна кастрація та пожиттєве ув’язнення: в Україні мають намір зробити більш жорсткою відповідальність за педофілію

Законопроект «Діти – квіти життя, а не плід для сексуальної насолоди. Хімічна кастрація – медичний захід, який зупинить педофілів» зареєстрували у Верховній Раді вже давно, проте досі справа не може зрушити з мертвої точки. Одним із його співавторів є народний депутат Мустафа Найєм. Він зазначив, що хімічна кастрація, про яку йде мова в документі, є не покаранням, а добровільним заходом медичного характеру, на який педофіл зможе погодитися самостійно.

Законопроект представили на брифінгу в столиці. Він передбачає застосування кастрації і збільшення терміну покарання для педофілів. Більш того, пропонують створити реєстр для людей, які хворіють на педофілію і здійснювали сексуальні злочини проти дітей.

Отже, за зґвалтування дитини пропонується ув’язнення від 12 до 15 років, а ось уже за повторне вчинення подібного злочину – позбавлення волі буде довічним.

Людина, яка була засуджена, але після 9 років відбування покарання може звернутися, щоб йому зробили хімічну кастрацію, – пояснив Мустафа Найєм. – Спочатку він отримує експертний висновок про свою хворобу, а потім суд вирішує, чи варто йому робити цю процедуру. Багато противників цього законопроекту не розуміють значення хімічної кастрації. Це добровільний медичний захід, передбачений для людей, які хворіють на педофілію. За фактом, це лікування, яке полягає в тому, що людині вводять препарати, які стало пригнічують сексуальний потяг.

Другий рік наш законопроект «ходить» коридорами Верховної Ради, три рази він відправлявся на доопрацювання заради пошуку балансу між правами людей, які вчиняють злочини проти дітей, і між правами дітей-жертв… Поки ми розмовляємо, кількість злочинів продовжує зростати, – додала юрист-кримінолог, теж одна із співавторів законопроекту Анна Маляр.

До слова, нещодавно у Здолбунові (Рівненська область) раніше судимий за статеві злочини зловмисник напав на 11-річну дівчинку та намагався вчинити з нею розпусні дії. На щастя, крик дитини у коридорі будинку почула мати.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як гадаєте, чи скасують місцеві вибори через різке збільшення кількості хворих на COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...