Савченко прийшла в Верховну Раду та заявила, що буде балотуватися на парламентських виборах

Опубліковано: 23.04.2019. Автор: .

Савченко прийшла в Верховну Раду та заявила, що балотуватися на парламентських виборах

Після майже річної відсутності сьогодні, 23 квітня, народний депутат Надія Савченко вийшла на роботу. Вона прийшла на засідання Верховної Ради і дала свій перший брифінг. Савченко заявила журналістам, що залишиться в політиці, продовжить бути депутатом і піде на парламентські вибори зі своєю силою «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Також вона підтримала обрання Володимира Зеленського новим Президентом, заявивши, що «сміх переміг страх», окрім того, їй подобається його ідея про референдуми з ключових питань.

Я повернулася, з мого політичного життя, яке визначалося депутатським мандатом на п’ять років, вкрали три роки: два роки – Росія, рік – влада України, як не дивно, – сказала Савченко. – Я, напевно, єдиний народний депутат, Якому довелося навчатися експрес-методом за два роки, що таке українська політика. На відміну від своїх колег, які пройшли легший і довший шлях у політиці. Сьогодні мій перший робочий день, розбираюся із законопроектом про мову, його доля невизначена, бо його потім скасує і Венеціанська комісія, і міжнародними правами людини, і нацменшинами. Голосувати за нього мають у Чистий Четвер, але наша влада така, що вміє робити брудні справи навіть у Чистий Четвер.

Це добре, що в нас перемогла весна, сміх – над страхом, але треба розуміти, що вже час підходити до політики і державотворення серйозніше. Я буду працювати народним депутатом, оскільки давала присягу українському народові. Я залишаюся в політиці, буду не сама, в мене є  моя команда – це «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

23.04.2019

Я ПОВЕРНУЛАСЯ – народний депутат Надія Савченко – голова політичної сили "Громадсько-політична платформа Надії Савченко"????Підписуйтесь на офіційні сторінки Надії Савченко:Telegram канал: https://t.me/GPP_Nadia_SavchenkoTwitter: https://twitter.com/SavchenkoNadYou Tube: https://goo.gl/NxN5Czfacebook: https://www.facebook.com/Savchenko.Nadiia/оф. Сайт партії: https://freesavchenko.com/Заява на вступ до партії: https://freesavchenko.com/dodatkovi-materiali/zayava-na-vstup/

Опубліковано Надія Савченко Вівторок, 23 квітня 2019 р.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат Надія Савченко і волонтер Володимир Рубан вийшли на волю у ніч на 16 квітня після того, як закінчився термін їхнього арешту, а нового запобіжного заходу суд їм не обрав. Їх затримали в березні 2018 року за низкою обвинувачень, зокрема, про підготовку теракту.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як гадаєте, чи скасують місцеві вибори через різке збільшення кількості хворих на COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...