Путін спростив видачу російських паспортів мешканцям ОРДЛО

Опубліковано: 24.04.2019. Автор: . ОРДЛО

Путін спростив видачу російських паспортів мешканцям ОРДЛО

Президент Росії Володимир Путін видав наказ про спрощене отримання російських паспортів жителями окупованої Донеччини та Луганщини. Право на першочергове отримання цих документів мають ті, хто постійно проживає на окупованих територіях.

«Наказ про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Росії в спрощеному порядку» був опублікований сьогодні, 24 квітня, на сайті Кремля, повідомляють колеги із «Вчасно».

Установити, що особи, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України, мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку відповідно до частини восьмої статті 14 Федерального закону від 31 травня 2002 № 62 ФЗ «Про громадянство Російської Федерації, — йдеться в наказі.

Як зазначають у Кремлі, зроблено це «з метою захисту прав і свобод людини і громадянина».

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Розгляд заяв про прийняття до громадянства жителів окупованого Донбасу «здійснюється в термін, що не перевищує трьох місяців» з дня подачі заяви та необхідного переліку документів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...