Facebook можуть оштрафувати на п’ять мільярдів доларів

Опубліковано: 25.04.2019. Автор: .

Facebook можуть оштрафувати на п’ять мільярдів доларів

Федеральна комісія з торгівлі США планує оштрафувати компанію Facebook на суму до 5 млрд доларів за порушення конфіденційності. Йдеться про скандал щодо витоку особистих даних користувачів соцмережі, пише The New York Times.

У компанії заявили, що оцінили одноразові витрати в розмірі від 3 до 5 млрд доларів у зв’язку з «поточним розслідуванням» з FTC. Про це стало відомо з квартальних фінансових звітів Facebook.

Переговори між компанією Facebook та Федеральною комісією з торгівлі США щодо штрафу за порушення конфіденційності тривали кілька місяців. Ще в 2011 році керівництво Facebook обіцяло вжити ряд заходів для захисту особистих даних своїх користувачів після того, як розслідування виявило порушення їх прав при обробці даних. Зокрема, підписав з комісією договір, який передбачав більш прозору політику сповіщення користувачів, коли додатки використовують їх особисті дані.

Скандал через витік даних навколо Facebook виник навесні 2018 року. Тоді стало відомо, що компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних 87 млн ​​користувачів Facebook. Засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив тоді понад $ 5 млрд. Він визнав помилки і вибачився.

Нагадаємо, фахівці назвали смартфони, що найбільше шкодять здоров’ю своїм  електромагнітним випромінюванням.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи вірите ви у глобальну зміну клімату?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...