У Хмельницькому встановили інформаційний знак з таблом визначення швидкості

Опубліковано: 25.04.2019. Автор: . Хмельницька область

У Хмельницькому встановили інформаційний знак з таблом визначення швидкості

Сьогодні, 25 квітня, на вулиці Кам’янецька, з південного в’їзду в місто Хмельницький, встановили інформаційний знак з таблом визначення швидкості, який має мотивувати водіїв дотримуватись швидкісного режиму руху, повідомляють у прес-службі патрульної поліції області.

У Хмельницькому встановили інформаційний знак з таблом визначення швидкості

Згідно з Правилами дорожнього руху, в місті максимальна дозволена швидкість руху 50 км/год. Кожен громадянин може побачити швидкість руху водіїв, що проїжджають повз цей знак. Якщо автомобілі рухаються зі швидкість до 50 км/год., текст із зазначенням швидкості буде зеленого кольору, якщо більше — червоного.

До речі, два роки тому місцеві активісти зробили дослідження швидкості руху транспортного потоку на даній ділянці дороги. Середня швидкість руху 100 км/год, а максимальна 160 км/год.

Даний пристрій є профілактичним, а тому зафіксовані ним перевищення не дають підстав для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

До речі, із жовтня минулого року  в Україні почали використовувати пристрої вимірювання швидкості  – TruCam.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як гадаєте, чи скасують місцеві вибори через різке збільшення кількості хворих на COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...