Зрівняли з землею: у Львові вперше в Україні знесли багатоповерхівку, побудовану з порушеннями

Опубліковано: 26.04.2019. Автор: . Львівська область

Зрівняли з землею: у Львові вперше Україні знесли багатоповерхівку, побудовану з порушеннями

В Україні ще не було прецедентів, щоб демонтовували будинки такого розміру, побудовані з порушеннями і без дозволів.

Семиповерховий будинок звели на вулиці Личаківській, 259. Однак забудовник не мав на нього жодних дозвільних документів, до того ж побудували  його просто на приватній території.  Тому Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю постановила знести самобуд.

Як повідомив керівник юридичного відділу Інспекції Держархбудконтролю Львова Святослав Кіндратів, демонтаж збудованої з порушеннями багатоповерхівки на вулиці Личаківській станом на вчора, 25 квітня, повністю завершено.

Демонтували його за допомогою великогабаритної 26-тонної техніки, – каже чиновник. – Залишилося лише прибрати будівельне сміття. Роботи тривали близько місяця: спершу зносили дах, потім руйнували несучі будівельні конструкції, далі будинок зносили секціями. Фінансування знесення здійснювалося за рахунок коштів виконавчого провадження, роботу виконувала підрядна організація.

Міський голова Львова Андрій Садовий своєю чергою зазначив, що цей випадок має стати застереженням для усіх забудовників щодо дотримання законодавства в сфері містобудування.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як гадаєте, чи скасують місцеві вибори через різке збільшення кількості хворих на COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...