Зеленський – президент: ЦВК оголосила офіційні результати виборів

Опубліковано: 30.04.2019. Автор: .

Зеленський – президент: ЦВК оголосила офіційні результати виборів

Центральна виборча комісія надішле сьогодні офіційні результати повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України до видань «Голос України» та «Урядовий кур’єр» для їх подальшого оприлюднення. Про це під час брифінгу розповіла голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

Новообраний Президент України вступає на пост не пізніше як через 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів.  Він набуває повноважень з моменту складення присяги українському народові на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Після складення присяги, Центральна виборча комісія вручає новообраному Президентові України посвідчення Президента України.

Перемогу  на виборах Президента України здобув Володимир Зеленський, за якого проголосували 73,22% виборців (13 541 528 голосів), Петра Порошенка підтримали 24,45% виборців (4 522 450 голосів).

Володимира Зеленського офіційно оголошено Президентом України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...