А він продовжує збагачуватися: за чотири місяці цього року Порошенко задекларував вже третину мільярда доходів

Опубліковано: 06.05.2019. Автор: .

А він продовжує збагачуватися: за чотири місяці цього року Порошенко задекларував вже третину мільярда доходів

Схоже, 2019 рік для ще чинного Президента України Петра Порошенка буде значно вдалішим у фінансовому плані. Якщо за минулий рік гарант задекларував більше 1,5 мільярди, то вже за чотири місяці цього року він оприлюднив третину мільярда доходів. Про це свідчать відомості в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

За інформацією колег з видання «Українські новини», Петро Порошенко вніс в реєстр інформацію про суттєві зміни майнового стану на суму майже в 325 мільйонів гривень.

Дохід гаранта складається з 210,1 мільйона гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал», 104,1 мільйона гривень повернення Міністерством фінансів вартості придбання облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) і 4,6 мільйона гривень інвестиційного прибутку при погашенні ОВДП.

Ще 4,3 мільйона гривень склав його відсотковий дохід від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку, а 1,8 мільйона гривень – відшкодування моральної шкоди від британської телерадіокомпанії ВВС (за розповсюдження неправдивої інформації про організацію першої зустрічі Порошенка з Президентом США Дональдом Трампом за гроші).

Варто зазначити, що в цілому, починаючи з січня Петро Порошенко задекларував суттєві зміни в майновому стані майже на 1 мільярд гривень. Щоправда, більше половини з цих грошей – 576 мільйонів належали до доходу за попередній рік. Тож відображені в річний декларації Порошенка.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...