На Рівненщині з’явився перший в Україні «офшор» для малого бізнесу

Опубліковано: 09.05.2019. Автор: . Рівненська область

На Рівненщині з’явився перший в Україні «офшор» для малого бізнесу
Голова Млинівської ОТГ Дмитро Левицький.

Вчора на сесії Млинівської ОТГ депутати прийняли рішення встановити ставку єдиного податку в 1% для підприємців першої та другої групи. Таким чином, ця територіальна громада стала першою в Україні із найнижчим податковим навантаженням на представників малого бізнесу.

І хоч нова ставка почне діяти тільки наступного року, охочих зареєструвати свій бізнес саме на території «офшорної» ОТГ вже достатньо. Керівництво громади не приховує, що найближчим часом таке рішення має привабити ще більше малих підприємців з усієї України реєструватися саме у Млинівській ОТГ. І додає, що готове усім охочим надати прописку за особистою адресою голови громади Дмитра Левицького.

На сьогодні Млинівська громада знаходиться у вкрай незадовільному фінансовому становищі. Користуючись наданими децентралізацією повноваженнями, ми вирішили підняти рівень наших доходів не «кнутом», а пряником. Замість підвищення місцевих податків, ми їх максимально знижуємо і запрошуємо підприємців з усієї України реєструватися у нашій громаді. Для цього я особисто прописую всіх охочих у себе вдома. І хоча новий податок починає діяти лише з 2020 року, вже сьогодні я запрошую усіх до Млинова. Всі реєстраційні дії у нас проходять в приміщенні селищної ради, це займає зовсім небагато часу. Запрошую кожного українця до податкового раю України – Млинівської ОТГ на Рівненщину, – підкреслив голова громади Дмитро Левицький.

На думку пана Левицького, за рахунок збільшення кількості підприємців на території ОТГ, зросте і обсяг надходжень до місцевого бюджету. А завдяки збільшенню у такий спосіб кількості населення громади, суттєво збільшиться й розмір інфраструктурної та освітньої субвенцій для Млинівської ОТГ.

Варто зазначити, що Млинівська ОТГ – найбільша громада Рівненщини, у якій проживають понад 18 тисяч осіб. До 2020 року на території громади підприємці першої групи платять єдиний податок у розмірі 10% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Підприємці другої групи сплачують 15% від мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, на «Рівнеоблводоканалі» розповіли, які «сюрпризи» очікують на рівнян-боржників згідно з новим комунальним законодавством.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...