У штабі Зеленського розповіли про перші «гучні посадки»

Опубліковано: 09.05.2019. Автор: .

У штабі Зеленського розповіли про перші «гучні посадки»

Новообраний Президент України Володимир Зеленський повинен буде зробити все, щоб антикорупційні органи в країні працювали без чийогось впливу, і тоді система почне працювати і почнуться «посадки» в разі порушення закону будь-яким чиновником, політиком і так далі. Про це заявив політичний консультант штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі телеканалу Newsone.

Разумков прокоментував питання про те, як Зеленський буде вирішувати питання з останніми кадровими призначеннями чинного Президента Петра Порошенка.

Якщо не знаєш, що робити, – треба вчиняти за законом. У цій ситуації з можливими розслідуваннями і відкриттями кримінальних справ проти колишніх політиків та інших, хто перебував при владі. Якщо хтось із чинних чиновників буде порушувати законодавство, зокрема, у сфері інформаційної політики, то він буде відповідати в рамках законів, як і будь-який інший чиновник, – підкреслив Разумков. – Насамперед так звані «посадки» стосуються корупціонерів, які знекровили економіку України і дратували суспільство. Для цього Президент повинен зробити так, щоб не було можливості впливати на антикорупційні органи і суди, щоб усі ці органи керувалися не політичною доцільністю, а законом. І тоді будуть «посадки». Тоді ця система запрацює і за Зеленського, і коли він піде з поста Президента через п’ять років.

До слова, радник новообраного Президента з питань безпеки та оборони Іван Апаршин вважає, що Україна ні зараз, ні найближчим часом не зможе протистояти ймовірному наступу флоту РФ в Азовському морі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...