Пенсіонер з Львівщини продає власноруч сконструйований автомобіль-човен

Опубліковано: 13.05.2019. Автор: . Львівська область

Пенсіонер з Львівщини продає власноруч сконструйований автомобіль човен
Машину-амфібію житель Жидачева збирав три роки – для себе. Коли перестав їздити на озера – вирішив продати.

Ідея створити власноруч машину, яка б могла плавати по воді, прийшла до Йосипа Гринишина після паводка на Західній Україні. Його будинок розташований неподалік річки Стрий в Жидачеві – до неї кілька кілометрів. Коли західні області затопило, подумав – без човна не обійтись. У випадку, якщо стихія більше не бушуватиме, планував використовувати свій водний транспорт для власних розваг – їздити на озера, річки та рибалити. Та коли вже почав працювати над ним, замислився – адже навіть до найближчої річки човен довелося б везти на конях чи на машині. І дійшов висновку, що він повинен ще й їздити по суші, а не лише плавати по воді.

Робота над машиною-амфібією тривала три роки. Згодився і металолом, і непотрібні старі деталі з подвір’я. Довелось діставати двигун, кузов, радіатор, панель від різних автомобілів. Врешті-решт човен на колесах завівся, проїхав до річки і поплив по воді. Місцеві жителі тільки роти відкрили – мало хто вірив, що Йосипу вдасться його затія.

Була б жінка – не дала б йому стільки на стриху сидіти та збирати ту машину, – сміється жителька Жидачева Марія Василівна. – Та Йосип давно розлучився. Добрий хлоп, бачите, з руками, та й до горілки байдужий.

За кілька років Йосип покатав на своєму човні з колесами багатьох охочих. Дехто залазити всередину боявся, але з цікавістю спостерігав збоку. А зараз власник чудо-автомобіля вирішив його продати – розмітив оголошення в Інтернеті. Віддасть своє дітище за десять тисяч доларів. Каже – йому вона вже не потрібна. У свої роки, а йому вже за 70, Йосип Гринишин більше не хоче плавати автомобілем по воді.

Я збирав її з нуля, тому переробити свою машину на амфібію навряд чи комусь вдасться. Хіба дуже суттєво все міняти, – каже кореспонденту «Західного аргументу» Йосип Гринишин. – Намучився з нею, тому дешево віддавати не хочу. Та й багато за неї не прошу. Хай тепер на ній молоді плавають, а я вже старий.

До слова, машина-амфібія на воді розвиває швидкість до 20 км на годину, а по суші можна витиснути з неї і 120 кілометрів.

Фото: olx.ua

Євгенія ЦАР, спеціально для «Західного аргументу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...