Українці в червні матимуть багато вихідних поспіль

Опубліковано: 13.05.2019. Автор: .

Українці в червні матимуть багато вихідних поспіль

У червні 2019 року українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль – у зв’язку зі святкуванням Трійці та з нагоди Дня Конституції.

Православне свято Трійця цього року припадає на неділю, 16 червня. Тож наступний за цим день – понеділок також буде не робочий. Тому вихідними будуть 15, 16 і 17 червня.

День Конституції України відзначають в п’ятницю, 28 червня. Тому поспіль також буде три вихідних дні: 28, 29 і 30 червня. При цьому 27 червня рекомендовано зробити коротким робочим днем.

Наступного разу такі тривалі вихідні уряд рекомендував наприкінці літа: День Незалежності України, 24 серпня, припадає на суботу, попередній робочий день буде коротким, а 24-26 серпня – вихідні.

Нагадаємо, відтепер в Україні офіційно відзначатимуть День батька. Уряд постановив святкувати його у третю неділю червня, цього річ це свято співпаде із Трійцею – 16 червня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...