«Один з рекордів військової кар’єри»: Порошенко дав звання генерал-лейтенанта своєму охоронцю

Опубліковано: 14.05.2019. Автор: .

«Один з рекордів військової кар’єри»: Порошенко дав звання генерал лейтенанта своєму охоронцю

Схоже, під кінець своєї каденції Петро Порошенко вирішив роздати усі звання та привілеї своїм людям, аби його наступникам нічого не залишилося. Журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook повідомив про чергову нагороду, яка мала б залишитися засекреченою. Проте, щось пішло не так…  Пан Бутусов навіть назвав її «генеральським рекордом Порошенка». Мова йде про охоронця гаранта – Юрія Федорова, який в один момент  став генерал-лейтенантом.

Генеральський рекорд Петра Порошенка – нове звання всього за один тиждень вислуги у військовій розвідці отримав охоронець Юрій Федоров. 3 травня Президент Порошенко звільнив з посади начальника служби безпеки Президента Управління державної охорони генерал-майора Юрія Федорова.  Далі, своїм указом Президент призначив Федорова заступником начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 13 травня секретним указом військовому розвіднику Юрію Федорову присвоєно звання генерал-лейтенант, – написав Бутусов.

Федоров досі перебуває поруч з Президентом і фактично продовжує керувати його охороною. Але його посаду в охороні – генерал-майорську, йому не можна привласнити понад високе звання, – каже Юрій Бутусов.

І ось для того, щоб подбати про близьку людину, Порошенко переводить Федорова у військову розвідку на вищу посаду! Хоча ніякого відношення до військової розвідки Федоров не має взагалі, – йдеться у дописі. – Кілька цинічних деталей:  Федоров представлений до звання генерал-лейтенанта рішенням міністра оборони С.Полторака, а не свого тепер безпосереднього начальника – глави ГУР В.Бурби; Федоров жодного разу не з’являвся в ГУРі, він продовжує охороняти Президента; у ГУР Федорова оформили тільки з однією метою – щоб засекретити указ, і не публікувати; присвоєння звання Федорову – один з рекордів військової кар’єри в Україні – всього тиждень значився в ГУР МО – і вже «заслужив» нове звання! Цікаво, які заслуги Федорова записав міністр в поданні? Це ж може стати підставою для перегляду цього рішення.

Також Юрій Бутусов додав, що це вже 28-е генеральське звання, присвоєне Президентом в травні.

Це, напевно, наймолодший військовослужбовець генерал-лейтенант в Україні, ось вже у кого служба виснажлива, – іронізує журналіст.

Нагадаємо, українська громада Росії звернулася до Президента Петра Порошенка з закликом скасувати нагородження «голови ради Об’єднання українців Росії» Василя Думи орденом «За заслуги» І ступеня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...