«Чужі» діти Хомка: міський голова пригрозив не приймати до школи першокласників, які не мають рівненської реєстрації

Опубліковано: 16.05.2019. Автор: . Рівненська область

«Чужі» діти Хомка: міський голова пригрозив не приймати до школи першокласників, які не мають рівненської реєстрації

Відтепер у перші класи шкіл міста Рівного не братимуть дітей, які не мають місцевої реєстрації.  На думку очільника міста, утримувати їх для бюджету надто накладно. Таку неочікувану заяву пан Хомко зробив на засіданні виконкому.

За словами Володимира Хомка, за рік на одну дитину у дитсадку з міського бюджету витрачають 23 тисячі гривень. І це несправедливо, що у школах і дитсадках міста виховуються діти з приміських сіл, а сільради на це нічого не витрачають, пишуть колеги із місцевого видання «Радіо Трек». Тому цього року у Рівному у перший клас дітей з приміських сіл не прийматимуть. Причому контроль за цим міський голова обіцяє посилити:

Оскільки батьки думали, що понабирають довідок десь в ОСББ, що вони там живуть, в оренду квартиру винаймають, ми створимо комісію, прийдемо в цей будинок і перевіримо, чи, справді, та дитина там ходить, чи вона там живе, чи це тільки формально взята довідка. Можливо, один-два проскочать, але 99% будуть відсіяні.

Ця заборона щодо прийому у 1 клас, зауважив міський голова, не стосуватиметься дітей тих мешканців Рівного, які приїхали сюди здалека і винаймають тут житло, тобто насправді живуть в обласному центрі.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Хомко відмовив побратимам померлого в ООС військового, аби його поховали на Алеї героїв. Своє рішення він аргументував тим, що військовий помер не від ворожої кулі, а від розриву серця.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...