Львів’яни вдягнули найбільшого лева в місті у вишиванку

Опубліковано: 16.05.2019. Автор: . Львівська область

Львів’яни вдягнули найбільшого лева в місті у вишиванку

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято — День вишиванки. Це свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — вдягнути вишиванку на роботу чи на навчання.

Проте львів’яни пішли ще далі і вдягнули вишиванки не лише самі, а й на найбільшого у місті лева – скульптуру царя звірів, що знаходиться на  вулиці Городоцькій, 40. До одягання лева у вишиванку долучився навіть міський голова Андрій Садовий.

Львів’яни вдягнули найбільшого лева в місті у вишиванку

До слова, свято вишиванки має глибокий зміст. По всьому світу українці об’єднуються в одній ідеї і показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. Вважається, що ідея, яка з часом переросла у День вишиванки, була запропонована студенткою Чернівецького національного університету Лесею Воронюк у 2006 році. Надихнувшись прикладом своїх друзів, які носили національний одяг, вона закликала своїх однокурсників раз на рік приходити в університет у вишиванці.

До речі, починаючи з 2019 року, кожну третю неділю червня в Україні тепер святкуватимуть День батька. Цьогоріч це свято випадає на 16 червня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...