Новообраний Президент Зеленський склав присягу і заявив про розпуск Верховної Ради

Опубліковано: 20.05.2019. Автор: .

Новообраний Президент Зеленський склав присягу і заявив про розпуск Верховної Ради

Щойно Україна офіційно отримала нового Президента – Володимир Зеленський, поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке Євангеліє, склав присягу, глава ЦВК вручила йому посвідчення Президента України, а голова Конституційного суду офіційно оголосила його Главою держави.Також Володимиру Зеленському вручили гербову печатку та булаву як офіційні атрибути Президента.

Після цього пан Зеленський виголосив свою першу промову в ролі Президента України, у якій заявив фактично про розпуск верховної Ради і звільнення керівництва всього силового блоку країни. Окрім цього, перерахував кроки, які депутати повинні зробити негайно, серед них – звільнення з посад голови СБУ, Генпрокурора та міністра оборони України, а також скасувати закон про депутатську недоторканність та прийняти закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.  На все це Зеленський дав депутатам два місяці.

Ви можете набрати непогані бали перед достроковими парламентськими виборами. Я розпускаю Верховної Ради восьмого скликання. Слава Україні!, – сказав Зеленський.

Цю заяву Зеленського зустріли гучними оваціями і вигуками присутні українці на площі Конституції.

Також пан Зеленський звернувся до уряду, щоб усі написали заяви на звільнення, а  до чиновників – щоб у їхніх кабінетах не було його портретів.

Президент – це не ікона, не потрібно вішати в кабінетах моїх портретів. Замість цього повішайте фото своїх дітей, і приймаючи кожне рішення, перед цим дивіться їм в очі, – сказав Володимир Зеленський.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...