Одразу після інавгурації нового Президента у відставку пішли міністр оборони та керівництво СБУ

Опубліковано: 20.05.2019. Автор: .

Одразу після інавгурації нового Президента у відставку пішли міністр оборони та керівництво СБУ

Не встиг Президент Володимир Зеленський з трибуни Верховної Ради заявити про розпуск парламенту та вимогу про звільнення з посад міністра оборони, Генпрокурора та голови СБУ, як з’явилися перші відставки. Зокрема, одразу після представлення новообраному Президенту у відставку пішов міністр оборони Степан Полторак, а також керівництво СБУ.

Зокрема, відповідну заяву на звільнення на ім’я Зеленського Полторак опублікував на своїй сторінці в Facebook. Вона датована сьогоднішнім днем. У тексті заяви Полторак зазначає, що з повагою ставиться до конституційного права Президента визначитися з кандидатурою очільника Міноборони і подати її на затвердження до Верховної Ради.

Честь маю, — резюмував Полторак.

Степан Полторак очолив Міноборони 14 жовтня 2014 року.

Окрім того, трохи згодом про відставку заявили і голова Служби безпеки України Василь Грицак та всі його заступники, члени команди.

Василь Грицак заявив, що «робимо це щиро, цілком усвідомлюючи право нового Президента України ініціювати кадрові зміни у керівництві Служби», – повідомили у прес-службі СБУ.

Хоча Грицак додав, що свій рапорт він написав із важким серцем, бо «так само, як всі інші, переживає за майбутнє Служби і держави».

Василь Сергійович Грицак – український військовий, генерал армії України, очолював Службу безпеки України з 2 липня 2015 року. Крім того, Грицак є керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України з 7 липня 2014 року та членом РНБО.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...