Церемонія інавгурації Президента Володимира Зеленського (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Опубліковано: 20.05.2019. Автор: .

Церемонія інавгурації Президента Володимира Зеленського (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні о  10 годині ранку розпочинається урочиста церемонія інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського. Команда Зеленського повідомила про три локації в Києві, де відбуватимуться події.

Так, із 10:00 до 11:00 Володимир Зеленський візьме участь в урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди складення присяги Президентом України українському народові.

Із 11:05 до 11:20 Президент Зеленський братиме участь у церемонії представлення командувачів видами Збройних сил України та в церемонії підняття державного прапора України, а із 11:20 до 11:50 відбудеться вітання Президентом України Володимиром Зеленським та пані Оленою Зеленською глав іноземних делегацій.

О 12:00 – 13:30 планується участь Президента України Володимира Зеленського у прийнятті глав іноземних делегацій з нагоди вступу на посаду.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...