Вперше в історії Польщі жінка народила одразу шістьох малюків

Опубліковано: 21.05.2019. Автор: .

Вперше в історії Польщі жінка народила одразу шістьох малюків

Медики кажуть, що таке випадки бувають раз на 4,7 мільярдів вагітностей. Тож випадок унікальний. Тим більше, для Польщі, в якій країні ще жодного разу не народжувалася шестерня.

Пологи пройшли вчора, 20 травня, в Університетській лікарні на вулиці Коперника у Кракові, повідомляють наші польські колеги із RMF. Діти народилися за допомогою кесаревого розтину, на 29 тижні вагітності. Це чотири дівчинки та два хлопчики. Найменший із малюків важив при народженні 890 грамів, а найбільший – 1300 гр.

Вперше в історії Польщі жінка народила одразу шістьох малюків

Батько новонароджених малюків.

Через передчасні пологи (на 11 тижнів раніше терміну) у немовлят є проблеми зі здоров’ям, кажуть лікарі. Зокрема, є ознаки незрілості дихальної і центральної нервової систем, що є характерним для недоношених дітей. Тож наступні кілька місяців малюки проведуть у лікарні під наглядом медиків.

Народження одразу шістьох діток для батьків – Шимона та Клавдії Маржец стало справжнім щастям, хоча вже мають 2,5-річного сина.

Емоції зашкалюють, це і сльози, і радість, і переживання, – зізнаються новоспечені багатодітні батьки. – Але ми впевнені, що все буде добре, усе йде в правильному напрямі.

Діткам вже навіть придумали імена – малюків назвуть Філіп, Тимон, Зося, Кая, Малвіна і Нела. А допомагатимуть молодим батькам доглядати дітей бабуся та дідусь.

Вперше в історії Польщі жінка народила одразу шістьох малюків

Бабуся і дідусь немовлят не тямлять себе від щастя.

Ми живемо кожен день заради наших онуків. Піклуємося про своє здоров’я і їх, і нашої дочки – їхньої матусі. Бажаємо їй багато сил і підтримуємо її, – сказали вони. – Це важкий день для неї. Зараз ми хочемо лише спокою після пережитого.

До слова, на незвичайні пологи звернув увагу і президент Польщі Анджей Дуда. Політик привітав батьків і медичний персонал клініки, а також зазначив, що народження шестерні стало першим в країні.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...