Партія «Шльопки»: користувачі соцмереж сміються із заяви Ольги Полякової йти в політику

Опубліковано: 31.05.2019. Автор: .

Партія «Шльопки»: користувачі соцмереж сміються із заяви Ольги Полякової йти в політику

Схоже, деякі окремі представники українського шоу-бізнесу аж надто буквально сприйняли вислів про «нові обличчя в політиці». І якщо про Зеленського чи Вакарчука ще можна сперечатися (за першого на президентських виборах віддали свої голоси понад 73% українців, другий вважається політичним лідером і свого часу вже був у парламенті), то  заява про похід у політику співачки Ольги Полякової викликала у суспільстві чималий резонанс.  І річ тут не лише у досвіді, освіті чи певних навичках.

Гучну заяву артистка зробила під час доповіді на «Форумі Жіночого Партнерства» кілька днів тому, хоча чутки про це ходили вже давно. Ольга Полякова сказала, що створює свою політичну силу, бо «попит на нові обличчя в країні саме зараз». Вона анонсувала її, як «першу жіночу партію України». Однак одразу додала, не впевнена, що нова політична сила буде представлена на дострокових виборах до Верховної Ради цього року, бо часу залишилося надто мало.

Тисячі жінок мене чують і поділяють мої цінності. Ще раз наголошу, моя мета – не потрапити до парламенту будь-якої ціною, а зібрати сильну і талановиту команду жінок, яким я зможу довіряти і з якими ми досягнемо мети тоді, коли будемо до цього готові!- Заявила Полякова. – Я офіційно заявляю: починаю створення партії. Це буде перша жіноча партія України, бо сьогодні країні як ніколи потрібен жіночий погляд, жіночий розум і жіночий підхід. Лише жінки добре знають, якою повинна бути країна, щоб в ній не тільки виховувати, а і народжувати хотілося б.

Форум жiночого партнерства

Форум жiночого партнерства

Опубліковано Оля Полякова Середа, 29 травня 2019 р.

У соцмережах Полякова запропонувала користувачам придумати назву для її партії. Тут фантазії українцям не позичати! Серед варіантів вже є «Жіночий сектор», «Рух жінок України», «Перша жіноча партія України», «Шльопки», «Кокошнік», «Шльопнуті», «Довгі ноги» тощо.

Але більшість громадян все ж із сарказмом ставляться до Полякової-політика:

«Народ приколюється! Цирковий балаган – це не держава!», «Давайте весь шоу-бізнес в Раду перенесемо», «З політики роблять шоу!», «Вони там вже геть подуріли, чи що?», «Оля, співай! У тебе це виходить значно краще, ніж займатися політикою!», «Враховуючи останні тенденції, Юлія Володимирівна має напружитись», «Хочеться сказати, що політика на цьому в Україні закінчилася. Може й не факт, але світ вже ніколи більше не буде таким самим. І ще дуже хочеться вилаятися, але вона ж, нехай і зірка, але все ж таки жінка…, – з гіркою іронією пишуть у коментарях.

Нагадаємо, нещодавно фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук оголосив, що йде на парламентські вибори разом зі своєю партією «Голос».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...