Медведєв поскаржився на те, що Зеленський не хоче відновлювати відносини з Росією

Опубліковано: 01.06.2019. Автор: .

Медведєв поскаржився на те, що Зеленський не хоче відновлювати відносини з Росією
Дмитро Медведєв.

Останні заяви, які звучали з вуст новообраного президента України Володимира Зеленського, в тому числі і з приводу того, що в України із Росією зі спільного залишився лише кордон, офіційний Кремль назвав «суперечливими». За словами прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, якщо нова влада України захоче відновити відносини із Росією, то вона це зробить. Однак поки такого прагнення з боку Києва в Росії не бачать.

Якщо вони захочуть зробити такі кроки, то вони їх зроблять. Заяви, які звучать зараз з Києва, дуже суперечливі. Але дій поки ми ніяких не бачимо. В кінцевому рахунку, все в руках нового президента України. Тож давайте запасемося терпінням, – заявив Медведєв.

Окрім того, як зазначив Дмитро Медведєв, особисто у нього немає жодних ілюзій з приводу риторики нової влади, а також певних, вже сформованих трендів.

Поки ми нічого нового не бачимо. Але я не хочу забігати наперед, – підсумував прем’єр РФ.

Нагадаємо, наприкінці минулого місяця президент України Володимир Зеленський подав до парламенту законопроект про імпічмент, а також нагадав народним обранцям про зняття недоторканості. У команді президента вважають, що справедливим було б проголосувати за ці два питання разом.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...