Скандал у столичній школі: через дописи в Instagram дітей звинуватили у булінгу вчителів

Опубліковано: 01.06.2019. Автор: . Київська область

Скандал у столичній школі: через дописи в Instagram дітей звинуватили у булінгу вчителів

В одній зі столичних шкіл дітям влаштували допит із поліцією через уподобайки в Instagram. Так, принаймні, стверджують батьки. Адміністрація навчального закладу, натомість, переконує – це був адекватний опір кібербулінгу, який діти чинять проти вчителів.

Просто під час уроків учнів з 5-го по 11-й класи викликали в актову залу, де на них чекала поліція. Допит дітям влаштували через закриту групу в Instagram (зараз її вже видалили). Створили її самі учні вже давно і постили там, зокрема, невдалі знімки вчителів та фотожаби, йдеться у сюжеті ТСН.

Одразу ж після інциденту батьки звернулися до адміністрації письмово з вимогою пояснити, чому їхніх дітей допитували. Відповіді не дочекалися, тож через кілька днів знову прийшли на розмову. Але директор ані батьків, ані журналістів не пускав далі порога.

У районному управлінні освіти одразу кілька нарад. На одну зібрали керівників усіх шкіл району. У кабінеті керівниці управління – той таки директор. Пояснює, що світлини, які постили діти, переслали йому батьки, і він одразу вирішив діяти.

Дітям було запропоновано написати на листочку паперу, що отака ситуація, будь ласка, що ви знаєте про існування такої групи, напишіть, хто автор цієї групи, щоб можна було розібратися, хто ініціює весь цей бруд, – каже керівник школи.

У поліції визнають – до школи вони справді виїжджали, але із профілактичною лекцією, на яку їх запросив директор. Він заявив про булінг учителів дітьми.

Патрульні розпочали свою лекцію, яка не передбачає жодного опитування учасників, жодного взяття будь-яких пояснень, а також взагалі проведення індивідуальних бесід на будь-яку тему, – розповів т. в. о. керівника прес-служби поліції Києва Роман Мартинюк.

Про письмові роз’яснення, які брали в дітей, у поліції не знають, каже пан Мартинюк. У райвідділі освіти обіцяють – упродовж тижня оголосять рішення щодо цієї ситуації.

Нагадаємо, нещодавно скандал виник і в одній львівській школі. Тамтешню вчительку християнської етики запідозрили у гемофобії, а потім – ще й у причетності до релігійної секти.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...