Юні рівнянки танцювали під вікнами лікарні, аби підтримати свою подругу

Опубліковано: 02.06.2019. Автор: . Рівненська область

Юні рівнянки танцювали під вікнами лікарні, аби підтримати свою подругу

10-річна Даринка перебуває у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні з листопада минулого року. До того, як дівчинка потрапила туди на лікування, вона чотири роки танцювала в мистецькому об’єднанні «Едельвейс». Щоб підтримати свою подругу, яка зараз проходить черговий курс хіміотерапії, під вікнами відділення юні танцівниці влаштували ціле дійство: танцювали, співали, декламували вірші та принесли надувні кульки.

Мені дуже сподобалося. Я всім дякую, – зазначила колегам з Рівне Суспільне Даринка.

Заледве стримувала сльози і мати дівчинки. Вона вірить, що донька швидко одужає і повернеться до танців, які так сильно любить.Юні рівнянки танцювали під вікнами лікарні, аби підтримати свою подругуМати Даринки вірить, що її донька швидко одужає і повернеться до танців.

Це свято для нас. Ми вже дуже довго тут знаходимося. Хочеться, щоб донька танцювала, але це ще все попереду. Ми обов’язково повернемося до танців, – зазначила мама дівчинки Лариса Пархомчук.

Окрім Даринки, за виступом юних танцівниць стежили з вікон і інші діти-пацієнти лікарні. Організатори акції, власне як і самі лікарі, переконані, що позитивний настрій допоможе їм швидше одужати. А крім того, подібна акція приверне увагу небайдужих.

Юні рівнянки танцювали під вікнами лікарні, аби підтримати свою подругуЗаступник головного лікаря з медичної частини Рівненської обласної дитячої лікарні Любов Філик.

Разом із медикаментозним лікуванням дуже важливо підтримувати в дітей позитивний настрій. Цей неординарний захід був важливий не лише для Даринки, а й для інших дітей, які виглядали з вікон і бачили цей виступ, – каже заступник головного лікаря з медичної частини Рівненської обласної дитячої лікарні Любов Філик.

Нагадаємо, рівненські патрульні просять допомогти родині їхнього колеги, у якого блискавка спалила будинок.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...