Пишногруда білявка зупинила матч між «Тоттенхемом» і «Ліверпулем»

Опубліковано: 02.06.2019. Автор: .

У Мадриді відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів, в якому за трофей боролися два англійські клуби – «Тоттенхем» і «Ліверпуль». Англійський фінал завершився перемогою «Ліверпуля» з рахунком 2:0. Проте не обійшлося без курйозів.

На 19-й хвилині поєдинку на поле вибігла пишногруда дівчина у купальнику, який підкреслював її фігуру. Стюарди швидко відреагували на ситуацію: вони зупинили жінку і відвели її в підтрибунне приміщення.

Відомо, що красуня – модель і тревел-блогер Кінсі Воланскі, яка раніше знімалася для журналів Maxim, Sports Illustrated і FHM. Вона активно веде свою сторінку в Instagram, де часто тішить підписників гарячими фотографіями, пишуть колеги із  видання Sport.ua.

До слова, «Ліверпуль», який минулого року у фіналі Ліги чемпіонів поступився «Реалу», тепер вшосте в історії виграв головний клубний турнір Європи (чотири рази – Кубок європейських чемпіонів і вдруге ЛЧ). Головний тренер «червоних» Юрген Клопп, який раніше двічі програвав у фіналах ЛЧ (з «Боруссією» і «Ліверпулем»), вперше в кар’єрі виграв цей трофей. «Тоттенхем» вперше в історії грав у фіналі Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, казус трапився і під час гри команд англійської Прем’єр-ліги – «Евертона» та «Вулвергемптон Вондерерза». На поле стадіону «Гудісон-парк», що у Ліверпулі, просто посеред матчу вибіг чорний кіт.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.