У Рівному знайшли спосіб каналізувати район Басового Кута

Опубліковано: 10.06.2019. Автор: . Рівненська область

У Рівному знайшли спосіб казалізувати район Басового Кута

Минулого року «Рівнеоблводоканал» презентував три можливих варіанти каналізування. Фахівці зійшлися на думці, що найкраще встановити каналізаційно-насосні станції, які перекачуватимуть стоки в найближчий колектор, говорить директор водопостачального підприємства Андрій Карауш.

Вирішили, що найкраще встановити каналізаційно-насосні станції. Їх там має бути п’ять і перекачувати вони мають стоки до колектора на вулиці Хмільній. Щоб просто звідти забирати, – каже пан Карауш, пише Радіо Трек.

За підрахунками «Водоконалу», такі роботи коштуватимуть мінімум 8,5 мільйонів гривень. Більшість коштів має дати Європейський інвестиційний банк.

Наприкінці червня в Києві представники банку мають  затвердити виготовлення проектно-кошторисної документації каналізування. Частину грошей має дати й місто, а також виступити замовником усіх робіт. Андрій Карауш наголосив, що проведення каналізації не окупиться, проте вирішить екологічну проблему.

Нагадаємо, у Рівному через ремонт каналізаційної мережі на кілька днів перекрили проїзд однією із центральних вулиць.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...