Відбір до Євро-2020: Україна обіграла Люксембург з рахунком 1:0

Опубліковано: 10.06.2019. Автор: . Львівська область

Україна сьогодні, 10 червня, приймала Люксембург в рамках четвертого туру відбору до Євро-2020. Національна збірна знову грала на фартовій дня неї «Арені Львів», де їй від самого початку була гарантована найкраща підтримка з аншлагом на трибунах.

Вже до 5-ї хвилини поєдинку українці двічі небезпечно атакували штрафний майданчик гостей. А вже на 6-й хвилині після розіграшу кутового Руслан Маліновський класно подав у карну зону. Роман Яремчук виграв верхову боротьбу та переправив м’яч у сітку. Гол у другому матчі поспіль!

Це другий матч поспіль для львів’янина Яремчука, в якому він забиває за збірну України. Дебютний м’яч він забив у минулій зустрічі проти Сербії (5: 0). Для 23-річного форварда це дев’ятий матч за збірну.

Ближче до середини тайму збірна України зменшила оберти, а Люксембург навіть зумів забити, але арбітр зафіксував офсайд.

До кінця гри ситуація залишалася напруженою і кілька разів виникали небезпечні моменти, але врешті матч таки закінчився із рахунком 1:0 на користь «синьо-жовтих».

Після перемоги над Люксембургом збірна України з 10 очками продовжила впевнено очолювати турнірну таблицю групи B. У найближчих переслідувачів, Сербії та Люксембургу, по 4 бали.

Наступні два матчі у відборі до Євро-2020 збірна України проведе проти команди Литви – 7 вересня в гостях, а 11 жовтня удома.

Нагадаємо, збірна України із рахунком 5:0 перемогла Сербію у 3-му турі відбору на Євро-2020 у п’ятницю, 7 червня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.