Кабмін зобов’язав «Нафтогаз» знизити ціну газу для населення

Опубліковано: 12.06.2019. Автор: .

Кабмін зобов’язав «Нафтогаз» знизити ціну газу для населення

Відповідна постанова вже оприлюднена урядом. Згідно із нею Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» має знизити ціну газу для населення з червня цього року.

У документі йдеться, що вартість газу для побутових споживачів має відповідати мінімальному з чотирьох значень:

середня вартість імпортного газу, що склалася в процесі його розмитнення в Україні за підсумками місяця, який передує місяцю поставки населенню; середньозважена ціна за місяць за підсумками електронних біржових торгів на «Українській енергетичній біржі»; середня арифметична ціна газу «Нафтогазу» для промислових споживачів за умови передоплати до місяця поставки газу, яка діяла в газовому місяці, що передує місяцю продажу населенню; та ціна, що розрахована за раніше затвердженою урядом формулою (ПСО).

Як повідомляли раніше колеги з УНІАН, віце-прем`єр-міністр України Володимир Кістіон заявляв, що ухвалене Кабінетом міністрів рішення унеможливлює спекуляції Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» з ціною газу. А це означає, що вже з червня нацкомпанія має знизити ціну на «блакитне» паливо для населення на 800-900 грн за тисячу кубометрів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...