«Вона знала більше подробиць моїх боїв, ніж я»: в Німеччині померла найстаріша фанатка Володимира Кличка

Опубліковано: 13.06.2019. Автор: .

«Вона знала більше подробиць моїх боїв, ніж я»: в Німеччині померла найстаріша фанатка Володимира Кличка

У будинку для літніх людей в Гамбурзі померла 112-річна фанатка боксу Лідія Смуда. Її називали найстарішою шанувальницею українського боксера Володимира Кличка.

Улюбленим боксером жінки був екс-чемпіон світу Володимир Кличко. Українець був особисто знайомий з Лідією, і після звістки про смерть шанувальниці Кличко написати на своїй сторінці в Instagram зворушливого прощального листа.

Спочивай з миром, дорога місіс Смуда! Я втратив одного з моїх найбільших і, ймовірно, найстаріших шанувальників: минулого тижня Лідія Смуда, 1906 року народження, мирно померла в будинку для літніх людей в Гамбурзі. Вона знала більше подробиць моїх боїв, ніж я… Місіс Смуда дала мені кілька корисних порад і надихнула мене на все життя. З її дивовижною індивідуальністю і пристрастю до життя вона є справжнім прикладом для наслідування.

«Продовжуй рухатися, якщо ти будеш стояти на місці, ти відступиш», – сказала вона мені, і, як ви знаєте, відтоді це мій девіз. За більш ніж 112 років життя вона сама ніколи не стояла на місці.

Я пообіцяв відвідати її в день її 120-річчя – на жаль, вона не дожила до цього віку. Сьогодні я хочу висловити глибоку скорботу. Місіс Смуда, ви дійсно були рушійною силою! Я ніколи не забуду вашу веселу вдачу.

Нагадаємо, Віталія та Володимира Кличків внесли до Книги рекордів Гіннеса як братів-чемпіонів, які на двох провели найбільшу кількість боїв.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...