Міськрада пропонує мешканцям будинків у центрі Львова фінансово допомогти з реставрацією балконів

Опубліковано: 15.06.2019. Автор: . Львівська область

Мешканцям пропонують долучитися до фінансування реставрації балконів у центрі Львова

У Львові розроблять програму співфінансування реставрації балконів у пам’ятках архітектури. Про це у коментарі нашим колегам із Tvoemisto.tv розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

У Львові вже успішно функціонує декілька програм. Одна стосується співфінансування брам, а цього року розпочали програму реставрації вікон. Зараз оновлюємо 34 балкони у пам’ятках архітектури. Ще для 27 об’єктів вже розробили проектно-кошторисну документацію, яка перебуває на експертизі. У вересні плануємо вийти з напрацьованими положеннями по балконах, розпочати збір заявок і закладати кошти в бюджеті на наступний рік, – каже він.

За словами Андрія Москаленка, мешканці готові долучитись до співфінансування, оскільки повністю оплатити реставрацію балкону не можуть. За тиждень на черговому засіданні адмінкомісії мають обговорити те, яким повинен бути відсоток співфінансування та які міські ареали будуть у пріоритеті.

Варто зазначити, що низку історичних балконів у Львові відреставрували упродовж 2009-2017 років за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Крім цього, у Львові діє програма співфінансування реставрації історичних брам та вікон. 70% вартості відшкодовує місто, а 30 – мешканці.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...