Україна – чемпіон! Молодіжна збірна з футболу виграла чемпіонат світу-2019

Опубліковано: 15.06.2019. Автор: .

Україна – чемпіон! Молодіжна збірна з футболу виграла чемпіонат світу 2019

Вперше в історії українська молодіжна збірна з футболу перемогла у чемпіонаті світу. Її матч з командою Південної Кореї завершився з рахунком 3:1.

Матч гравців віком до 20 років щойно завершився у польському Лодзі. Рахунок на п’ятій хвилині зустрічі відкрила Південна Корея – гол забив півзахисник Лі Кан Ин.

До перерви рахунок зрівняв український нападник Владислав Супряга. На початку другого тайму він же вивів українську команду вперед після передачі захисника Юхима Коноплі. На 89-й хвилині третій гол забив хавбек Георгій Цітаішвілі.

Нагадаємо, у півфіналі юніорського ЧС 12 червня українська молодіжна збірна обіграла команду з Італії з рахунком 1:0. Раніше українська молодіжна команда жодного разу не виходила навіть у чвертьфінал цього змагання.

До слова, у відборі до Євро-2020 збірна України на «Арені Львів» двічі поспіль перемогла збірні Сербії (5:0) та Люксембургу (1:0).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.