Черговий скандал з МАУ: представники авіакомпанії не хотіли пускати на літак дітей-спортсменів, які їхали на змагання

Опубліковано: 17.06.2019. Автор: . Київська область

Черговий скандал з МАУ:  представники авіакомпанії не хотіли пускати на літак дітей спортсменів, які їхали на змагання

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) не хотіла пускати на борт літака дитячу команду синхроністок, яка відправлялася на міжнародний турнір до Риги. Інцидент стався в аеропорту «Бориспіль». Дітей змусили додатково заплатити по 15 євро за рюкзаки, які повинні були пройти в багаж як ручна поклажа. За словами тренера, через ці непередбачені витрати всій команді під час змагань довелося економити на їжі, щоб вписатися в чіткі рамки бюджету, пишуть журналісти видання Today.

У спортсменок в наявності була ручна поклажа у вигляді валізок і рюкзаки за спиною. В рюкзаках були шапочка, купальник, окуляри, затиск для носа. Ми знаємо правила. Ми знаємо розміри ручної поклажі. Ми знаємо, що плюс до ручної поклажі, можна дамську сумку. Розмір дамської сумки авіакомпанією не регламентований. Так можливо, на перший погляд, рюкзаки і виглядають об’ємно, але будучи практично порожніми, не перевищують розмірів стандартної сумки-шоппер, так улюбленої сучасними жінками! Рюкзак лише відрізняється від них за формою! – розповів тренер.

Він зазначив, що команді довелося заплатити гроші, які вимагала авіакомпанія, оскільки іншого виходу не було. Дівчата провели місяць по п’ять годин у воді, щоб гідно представити Україну на змаганнях.

Дама кричала, лякала дітей, затримувала чергу, і вимагала 15 євро за кожен рюкзак! Погрожувала, що якщо ми не заплатимо їй тут, то нас відправлять назад на контроль, де нам доведеться сплатити за 60 євро за кожен! – додав тренер.

Тренер заплатив із коштів на харчування. При цьому сума списаних з карти тренера грошей склала 2000 гривень, що перевищило суму 60 євро (оплата 4 рюкзаків) за курсом на 3 червня 2019 року.

Авіакомпанія МАУ, шляхом сильного психологічного тиску і шантажу, практично пограбувала українську дитячу спортивну команду! Це наше оціночне судження! І ми б хотіли почути пояснення представника перевізника! – зазначили в дитячій команді.

Нагадаємо, МАУ не вперше опиняються в епіцентрі скандалу. Нещодавно авіакомпанія «забула» у «Борисполі» частину своїх пасажирів, які мали летіти в Одесу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...