19 львівських випускників отримали по 200 балів із ЗНО

Опубліковано: 19.06.2019. Автор: . Львівська область

19 львівських випускників отримали по 200 балів із ЗНО

З 2010 року Львів займає перші місця в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. За попередніми даними, цьогоріч 13 випускників склали ЗНО на 200 балів з математики, четверо — з української мови та двоє — з фізики, що вже більше, ніж торік зі всіх предметів. Остаточні результати будуть відомі до кінця тижня.

Нас дуже тішить попередній результат ЗНО, бо це більший показник за результатами трьох предметів. Відтак, ми маємо тринадцять 200-бальників з математики, двоє — з фізики та четверо — з української мови. Ми ще очікуємо результати з іноземних мов, біології, хімії, географії та історії. Сподіваємось, що в нас будуть гарні результати і Львів знову буде найкращим в Україні, – зазначила начальник міського управління освіти Зоряна Довганик.

В рамках реалізації програми підтримки обдарованої молоді, ті абітурієнти, які отримали 200 балів, зможуть отримати по  5 000 гривень,  400-бальники — 10 000 гривень, ті, хто набере 600 балів з трьох предметів відповідно, отримають міську премію у розмірі 20 000 гривень.

Також відомо, що вже є один випускник, який набрав 400 балів з математики та фізики.

У 2017 році таких учнів, які отримали 200 та 400 балів, було 31, а у 2018 році — 17.

Варто зазначити, що з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдарувань, заохочення за успіхи у навчанні та науковій діяльності 22 березня 2018 року на сесії Львівської міської ради прийняли програму підтримки обдарованої молоді міста Львова зі змінами, а саме відзначення грошовою винагородою за результатами ЗНО з базових дисциплін.

Нагадаємо, в Мережі нещодавно опублікували порцію «перлів», які випускники шкіл писали у творах на ЗНО.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...