Із житлом для лікаря та дитячою кімнатою: у Дубенському районі відкрили нову сучасну амбулаторію

Опубліковано: 19.06.2019. Автор: . Рівненська область

Із житлом для лікаря та дитячою кімнатою: у Дубенському районі відкрили нову сучасну амбулаторію

Заклад побудували з «нуля» за типовим проектом Мінрегіону. Тут є кабінет лікаря, кімната для персоналу, стерилізаційна, процедурна, дитяча кімната, кабінет профілактичних щеплень. Заклад обслуговуватиме 4000 людей із навколишніх сіл.

Амбулаторія у селі Семидуби простора, доступна для людей з інвалідністю, обладнана апаратурою та з хорошим Інтернет-зв’язком. Важливо, що тут є житло для лікаря – дві спальні, кухня, санвузол та ванна.

А для найменших пацієнтів облаштували яскраву та розмальовану кімнату здоров’я.

Тішиться громада з того, що за Семидубською амбулаторією закріплений лікар, який наразі закінчує інтернатуру та вже в серпні планує приступити до роботи. Для медзакладу також придбають автомобіль для обслуговування викликів пацієнтів.

Загалом на Рівненщині запрацює 34 таких нових сільських амбулаторій. Їх будівництво розпочалося завдяки президентській програмі «Доступна медицина». І це вже друга така на Дубенщині.

Нагадаємо, в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» минулого року на Рівненщині відкрився сучасний серцево-судинний центр, медики якого врятували життя близько тисячі пацієнтів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...