«Кожна хвилина – на вагу золота»: батьки просять допомогти врятувати 18-річного сина, у якого діагностували рак

Опубліковано: 21.06.2019. Автор: . Львівська область

«Кожна хвилина – на вагу золота»: батьки просять допомогти врятувати 18 річного сина, у якого діагностували рак

Активний, веселий студент-другокурсник НУ «Львівська Політехніка», майбутній правник, Володя Андрієцький зненацька відчув біль у правому передпліччі. Не відразу й звернув увагу. Проте з кожним днем рука боліла все більше, тож таки звернувся до лікаря.

Спочатку думали, можливо, вдарився чи потягнув руку, навіть на рентген не скерували, – розповідає мама Володі пані Олеся. – Призначили знеболювальні препарати. Якщо не допомагали одні, призначали інші. Так на таблетках минуло майже два тижні, а рука турбувала все сильніше. Аж поки ми не звернулися до іншого фахівця, який призначив рентген, тоді – додаткові обстеження, аналізи… За результатами  обстежень у Володі констатували остеосаркому – рак кістки. Хвороба небезпечна стрімким розвитком, тож буквально кожна хвилина – на вагу золота. Це той випадок, коли втрачений час працює проти пацієнта.

Найкращі результати лікування остеосаркоми – у німецьких онкологів. Тож родичі Володі зробили все можливе, щоб хлопця якнайшвидше відправити на лікування у Німеччину.

Лікування раку кістки – тривале і дуже дороге, – каже пані Олеся, – сума складає сотні тисяч євро. Наразі німецька клініка повідомила нам попередній платіж – 85 тис. євро. Однак остаточна сума буде виставлена вже після огляду їхніми фахівцями.

До порятунку Володі активно долучилися його друзі-студенти, знайомі родини, однак коштів все одно бракує. Тож рідні хлопця звертаються  до усіх  небайдужих з проханням про допомогу, адже часу не так багато.

Тих,хто хоче і може допомогти фінансово у лікуванні Володі Андрієцького,  просимо зголошуватися за тел.: 0679846168, Юлія (близька подруга родини). Гроші можна перераховувати: 4119970061117911 Райффайзенбанк,  5168757363118458 ПриватБанк, Андрієцька Олеся Василівна (мама Володі).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...