Голову Рівненської ОДА офіційно звільнили. Стало відомо, хто тимчасово керуватиме областю

Опубліковано: 24.06.2019. Автор: . Рівненська область

Голову Рівненської ОДА офіційно звільнили. Стало відомо, хто тимчасово керуватиме областю
Ігор Тимошенко та Олексій Муляренко. Фото: Рівне вечірнє.

Сьогодні Президент  України Володимир  Зеленський офіційно звільнив своїм наказом голів трьох обладміністрацій і призначив тимчасово виконуючих обов’язки. Так, Черкаською ОДА керуватиме Тарас Висоцький, Житомирською – Ярослав Лагута, а Рівненською – Ігор Тимошенко.

54-річний Ігор Тимошенко був заступником голови  Рівненської ОДА. Має вищу освіту, у 1987 році закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку з присвоєнням кваліфікації радіоінженера, 1 2006 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

У 2000 році працював завідувачем відділу політичного аналізу та прогнозування управління з питань внутрішньої політики Рівненської обласної державної адміністрації, у 2000-2001 роках – завідувачем відділу політичного аналізу та прогнозування, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями управління з питань внутрішньої політики Рівненської облдержадміністрації, у 2001 – 2003 роках – начальником відділу аналізу суспільно-політичних процесів управління інформаційного та аналітичного забезпечення Рівненської облдержадміністрації.

У 2004 – 2005 роках очолював  Дубровицьку райдержадміністрацію. У 2007 – 2013 роках – начальник головного управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації. З 2013 очолював департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Нагадаємо, що Олексій Муляренко написав заяву на звільнення у переддень інавгурації Володимира Зеленського, лише минулого тижня Кабмін погодив його звільнення. На посаді Муляренко пробув більше трьох років. Нині він балотується до  Верховної  Ради.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...