Українці вимагають відновити смертну кару для вбивць і ґвалтівників

Опубліковано: 24.06.2019. Автор: .

Українці вимагають відновити смертну кару для вбивць і ґвалтівників

Юрист та громадсько-політичний діяч, екс-міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко створив петицію до Президента Володимира Зеленського, у якій вимагає відновити смертну кару для тих, кого звинувачують у вбивстві чи зґвалтуванні.

Вимагаємо, аби Президент України Володимир Зеленський застосував своє право законодавчої ініціативи та подав до Верховної Ради України законопроект про відновлення смертної кари за вчинення особливо тяжких злочинів проти життя та здоров’я людини. Звіряче вбивство невинної дитини 11-річної Дар’ї Лук’яненко в селищі Іванівці Одеської області стало черговим жорстоким злочином проти дітей за останні роки в Україні. Нелюди, які скоїли ці злочини не маю права жити, тим паче за рахунок наших із вами податків, відбуваючи довічне ув’язнення. За умови безперечного доведення вини, до таких злочинців повинна застосовуватися виключна міра покарання – смертна кара. Крапка!, – категорично заявив у своєму зверненні Ігор Шевченко.

Він вважає, що Україні «ще зарано сліпо копіювати європейське законодавство, зокрема, заборону смертної кари. Нам ще потрібно наводити порядок та виховувати наше суспільство, щоб бути готовими для застосування європейських законів».

За його словами, за останні кілька днів близько 100 тисяч користувачів Facebook відреагували на дописи із вимогою зареєструвати петицію про відновлення смертної кари. І така реакція людей свідчить про те, що проблема стала критичною.

Аби петиція надійшла на розгляд Президента, потрібно, аби її підписали 25 тисяч українців. Наразі звернення підтримали 3432 особи.

Варто зазначити, що у коментарях до допису пана Шевченка у Facebook багато  хто сумнівається у доцільності введення в Україні смертної кари – мовляв, в Україні немає повноцінного правосуддя, тож страченими можуть бути сотні невинних людей, і наводять приклади, які вже були в історії, коли замість маніяків вбивали невинних.

Нагадаємо, 19 червня в смт Іванівка Одеської області знайшли вбитою 11-річну дівчинку Дарину Лук’яненко. Вона зникла ще 13 червня, дорогою на гурток танців. Головним підозрюваним у її вбивстві є 22-річний сусід. Перед цим він ще й намагався її зґвалтувати.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...