У Львові з 1 липня змінюють нумерацію маршрутів тролейбусів

Опубліковано: 27.06.2019. Автор: . Львівська область

У Львові з 1 липня змінюють нумерацію маршрутів тролейбусів

Це дасть можливість зменшити кількість дублювання у нумерації маршрутів різних видів транспорту та стане вагомим кроком у напрямку до запровадження єдиної системи нумерації громадського транспорту, вважають у міській раді. Ініціатором впровадження нової нумерації є ЛКП «Львівелектротранс».

Торік ЛКП «Львівелектротранс», коли презентував стратегію розвитку підприємства, одним із заходів передбачив впровадження єдиної системи нумерації маршрутів. Чому виникла така необхідність? Наприклад, ми маємо електробус, який курсував за тролейбусним маршрутом № 9. Коли він під’їжджав до зупинки, то людям бувало складно зрозуміти, чи це під’їхав автобус № 9, чи тролейбус № 9. Хоча, насправді, це має під’їхати маршрут № 9, без прив’язки до транспортного засобу, – пояснює керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігор Могила. – Ми плануємо впроваджувати єдину ліврею. Зараз маємо 150 нових автобусів — 100 МАЗів і 50 «Електронів». Також ЛКП «Львівелектротранс» придбає 50 нових тролейбусів виробництва «Електрон». Тому ззовні для пасажира буде багато однакового рухомого складу. Також місто ініціює придбання тролейбусів з автономним ходом. Тобто будуть відрізки доріг, де тролейбус курсуватиме як автобус. Відповідно пасажиру може бути складно зрозуміти, що це їде — тролейбус чи автобус. Для пасажирів основним має бути номер маршруту.

У Львові з 1 липня змінюють нумерацію маршрутів тролейбусів

Враховуючи все це, підприємство вирішило змінити нумерацію, додавши до наявного номера тролейбусного маршруту число 20, а номер маршруту 24 залишиться без змін. Таким чином, отримаємо тролейбусні маршрути 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33.

У Львові з 1 липня змінюють нумерацію маршрутів тролейбусів

У Львові з 1 липня змінюють нумерацію маршрутів тролейбусів

Вигода від такого впровадження в тому, що на час ремонтів тролейбусний чи трамвайний маршрут можна замінити автобусом. Тобто на цей маршрут виїжджає автобус з номером трамвайного чи тролейбусного маршруту і пасажир не відчуває незручності, — додав Ігор Могила.

До речі, КП «Рівнеелектроавтотранс»  в ніч з 19 на 20 червня відновило рух «нічного» тролейбуса за маршрутом №3 «Мототрек – залізничний вокзал».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...