Українців визнали найсексуальнішою нацією в світі

Опубліковано: 29.06.2019. Автор: .

Українців визнали найсексуальнішою нацією в світі

Відома компанія Big 7 Travel, що спеціалізується на туризмі, вирішила дізнатися, яка ж нація на планеті найбільш сексуальна. Для цього провели он-лайн опитування. Відзначається, що для складання рейтингу портал опитав вибірку чисельністю 8,5 тис. респондентів з 1,5 млн своїх користувачів. І виявилося, що серед півсотні найсексуальніших національностей світу Україна у цьому рейтингу посіла перше місце.

Українці мають дивовижну зовнішність і легко очолили наше опитування на 2019 рік. Хто може із цим не погодитися? Не дивно, що в Україні так багато моделей, – пояснили такий результат у Big 7 Travel.

Українців визнали найсексуальнішою нацією в світі

Міла Куніс.

Серед відомих та сексуальних українок видання назвало голлівудську зірку Мілу Куніс, яка народилася в Чернівцях.

До слова, у трійці лідерів по сексуальності разом із Україною опинилися датчани та філіппінці. На п’ятому – австралійці. Навіть росіяни, які люблять повторювати про схожість двох наших націй, зайняли аж 33 місце.

Нагадаємо, український співак Віктор Павлік пішов від своєї дружини до 25-річної фанатки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...