«Отакі «свободівці» суворі»: користувачів соцмереж насмішив передвиборчий біг-борд із кандидатом в нардепи з Прикарпатті

«Отакі «свободівці» суворі»: користувачів соцмереж насмішив передвиборчий біг борд із кандидатом в нардепи з Прикарпатті

Політтехнологи окремих політиків перед черговими виборами, іноді так захоплюються своїми «креативними» ідеями, що втрачають здоровий глузд. Черговий курйозний випадок стався на Івано-Франківщині.

У Facebook уважні громадяни опублікували фото біг-борду, на якому зображений міський голова Івано-Франківська, «свободівець» Руслан  Марцінків. Проте великими буквами на ньому чомусь написане прізвище іншої людини, мало того – жінки!

Виявляється, плакат мав агітувати голосувати на позачергових парламентських виборах за кандидата до ВР Оксану Савчук, представника команди Марцінківа. Але, кинувши поглядом на біг-борд, не вчитуючись, у виборця виникають зовсім інші асоціації.

«Та шо смієтесь? Гріх! Назвали хлопчика Оксаною і що тут такого?», «Страшно подумати, як тоді Марцінків виглядає…», «Отакі «свободівці» суворі!», « А Ксюха подорослішала)))», «Що вони там курять?», – не стримуються у коментарях користувачі соцмережі.

Нагадаємо, під час президентських виборів спостерігачі теж зафіксували чимало курйозних випадків.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи вірите ви у глобальну зміну клімату?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...