Президент втомився чи «зіграв Добкіна-молодшого»: користувачів соцмереж здивувало відео із Володимиром Зеленським

Опубліковано: 07.07.2019. Автор: .

Президент втомився чи «зіграв Добкіна молодшого»: користувачів соцмереж здивувало відео із Володимиром Зеленським

Вчора, 6 липня, глава держави Володимир Зеленський провів нараду на Закарпатській митниці, і відео з цього заходу потрапило в Інтернет. Користувачі соцмереж  помітили, що Президент поводиться досить дивно – він роззирається по сторонах, п’є воду, потирає чоло, міняє вираз обличчя  і явно не чує, про що йдеться. При цьому автор відео навіть назвав ролик «Зеленський зіграв Добкіна-молодшого».

Три роки тому Дмитро Добкін, український депутат, дуже дивно поводився в залі Верховної Ради, і тоді цей ролик буквально підірвав мережу. Користувачі знайшли схожість в поведінці Зеленського і Добкіна. Причому Добкіна звинувачували у вживанні заборонених препаратів, хоча сам депутат все заперечував.

Думки українців розділилися. Хтось впевнений, що глава держави прийняв якийсь сильнодіючий препарат перед нарадою, можливо, за медичними показаннями.  Інші користувачі впевнені в тому, що Президент просто не виспався і сильно втомився.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...