Дві тисячі кілометрів – за два з половиною місяці: до Львова прибув мандрівник, який йде з Вільнюса до Тбілісі

Опубліковано: 08.07.2019. Автор: . Львівська область

Дві тисячі кілометрів – за два з половиною місяці: до Львова прибув мандрівник, який йде з Вільнюса до Тбілісі

До Львова прибув литовський мандрівник грузинського походження Ніко Амірґулашвілі, який вирушив у пішу подорож між Грузією та Литвою, аби відзначити дружні стосунки між цими країнами. Шлях мандрівника, який він розпочав 9 червня, лежить через Польщу та Україну. Ніко за три місяці планує подолати 2 тисячі кілометрів. За місяць вже пройшов відстань у понад 840 км та дуже задоволений перебігом своєї подорожі.

За словами чоловіка, на своєму шляху він зустрічає добрих та цікавих людей, які запрошують його у свої домівки та розповідають цікаві історії. Це його другий візит до України та перший – до Львова. Вчора він вже встиг відвідати центральну частину міста, а сьогодні вранці зустрівся із представниками Львівської міської ради та мером Львова Андрієм Садовим.

Міський голова Львова привітав Ніко Амірґулашвілі, побажав вдало втілити свій задум та отримати багато гарних вражень. Водночас Андрій Садовий передав мандрівникові листа для мера Тбілісі із запрошенням до Львова. Мерові Вільнюса теж буде надіслано такого листа, оскільки ці міста є містами-партнерами Львова.

Дві тисячі кілометрів – за два з половиною місяці: до Львова прибув мандрівник, який йде з Вільнюса до Тбілісі

844 км я вже пройшов, у день буває по 33−35 км проходжу. Я йшов з Вільнюса, через Люблін, перейшов кордон, далі – Тернопіль, Одеса, з Одеси планую паромом до Батумі, а далі – знову пішки, – розповідає Ніко. – Загалом буде біля 2 тис кілометрів. Я листа обов’язково передам. Це гарна ініціатива, але рекорд буде в тому, що я буду найбільш повільний поштар.

Загалом вся подорож Ніко розділена на шість етапів, а саме: з Литви до Польщі через Сейни до Білостока (20 червня), далі  на південь до Любліна (30 червня). Як і планувалося, польсько-український кордон Ніко перетнув у пункті пропуску Гребенне — Рава-Руська 5 липня. Дорогою до Одеси передбачені зупинки у Тернополі, Хмельницькому та Вінниці. Після прибуття до Одеси (14 серпня) Ніко на поромі вирушить до Батумі, звідки прямуватиме до столиці Грузії — Тбілісі (25 серпня).

До слова, киянин Костянтин Симоненко відвідав 193 країни (члени ООН) світу і встановив Національний рекорд, ставши першим українцем, який відвідав усі країни світу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...